(średnia ocen) 4.8

Zarządzanie

Innowacja i kreatywność w biznesie

Liczba aktywności 13 Czas kursu (h) 4

Dla kogo?

Przedsiębiorców, osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą oraz pracowników, którzy chcieliby funkcjonować w sposób bardziej twórczy i innowacyjny.

Ta wersja kursu zostanie wyłączona 15 maja 2026 r.

Przeglądaj inne

Czego się nauczysz?

  • Czym jest kreatywność i innowacyjność i jak je wykorzystać w firmie?
  • Jak generować i zarządzać innowacjami w swoim przedsiębiorstwie?
  • Jakie techniki wspomagają kreatywność w biznesie?
  • Jak zredukować czynniki hamujące innowacyjność oraz bariery kreatywności w firmie, aby działać w sposób bardziej twórczy?

Autor

Katarzyna Machałowska

Katarzyna Machałowska

Doświadczony trener, wykładowca akademicki, wykorzystuje znajomość nowoczesnych technik uczenia się do skutecznego podnoszenia wiedzy, kompetencji i umiejętności uczestników szkoleń. Właścicielka „Akademii W-U-K”, od blisko 16 lat wspierająca przedsiębiorców i pracowników w rozwoju zawodowym.

Zawartość kursu

Sekcja: Rozdział 2. Generowanie i zarządzanie innowacjami w przedsiębiorstwie | Innowacja i kreatywność w biznesie | Akademia PARP

  • 0h 50m
    Dzięki informacjom zawartym w tym rozdziale usystematyzujesz wiedzę w zakresie generowania innowacji w firmie oraz poznasz cechy innowacyjnej firmy. Dowiesz się, czym jest komercjalizacja i dlaczego stanowi ważny element procesu zarządzania innowacjami. Zrozumiesz, że wdrażanie innowacji w biznesie niezależnie od ich skali wpływa na konkurencyjność firmy, a dodatkowo może być również źródłem dochodów np. ze sprzedaży wyników prac badawczo-rozwojowych.
    • Lekcja 2.1. Generowanie innowacji w firmie Pakiet SCORM
      Niedostępne, chyba że: Jesteś w roli Student
    • Lekcja 2.2. Zarządzanie innowacjami w przedsiębiorstwie. Komercjalizacja Pakiet SCORM
      Niedostępne, chyba że: Jesteś w roli Student
    • Test po Rozdziale 2. Pakiet SCORM
    • Widzisz błąd? Przejdź do formularza na dole strony i pomóż nam go naprawić.